Shtepi me qera 2020

jepet apartamenti me qira tipologjia 1+1 , 70m2 kati 2 me ashensor pallat i vitit 2019 rr 5 maji pas qendres concord 350 euro per cdo informacion kontaktoni ne numrin e agjensis imobilare ...Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje.Jepet shtepi me qera te Kopshti Botanik 2+1+2 perfshire parkim ne cmim! Ndodhet në katin e 3 banim , pallat i ri me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 94 m². Organizohet në sallon mjaft të bollshëm me kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Zona në të cilë ndodhet ju ofron qetësi maksimale.Albania Property for Sale. Our offices in Tirana, Himara, Vlora and Saranda will guide our clients through the process of purchasing property in Albania.Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 100 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi private me qera ne tirane ndarje ...Rruga elbasanit shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 100 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi ...#shtepi me qera laprake ; #shtepi me qera vlore ; #shtepi ne selite me qera ; #kerkoj vajze per ndarje qeraje ; #shtepi 100 mij lek ; #merr jep shpi me qera ne astir ; #park gate tirana ; #shtepi me qera ne itali ne bologna ; #pallati me shigjeta ; #apartament tek pallatet cabej ; #shtepi me qera shkoder ; #shtepi me qera ; #garsoniere me qera ...dhe apartamente me qera. Okazione me te fundit per garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera ne astir shtepi me qera te lira ne tirane kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera yzberisht konvikt privat 21 dhjetori shtepi me qera elbasan shtepi me qera tek fresku shtepi me qera ne paskuqanLocated in Elbasan, Shtepi me qera provides a garden. At the guest house, rooms include a terrace. Every room is fitted with a private bathroom with a bidet, bathrobes and slippers. All units at Shtepi me qera include air conditioning and a wardrobe. Tirana is 33 km from the accommodation, while Berat is 46 km away.Kemi kenaqesine per tju ofrouar per Qera kete shtepi te sapo ndertuar me vendodhje ne Tirane.Siperfaqa e baneses qe jepet me qira eshte rreth 196m2 dhe perbehet nga 3 dhoma te shtruara me parket,2 tualete,2 ballkone,1 soggiorno,1 kuzhine te re te kompletuar,2 koridore.Ne banese jane instaluar gjithashtu Linja Telefonike si dhe Interneti.Behet fjale per katin e pare te nje shtepie 2-kateshe.apartament 2+1 me qira, pazari i ri, tirane!! 📐120 m2 🏢kati i vii 🪟dalje ne tarrace e shfrytezueshme, panel diellor . . 💶800 euro + 2 poste parkingu ...Shtëpi 202m² me QIRA në Lagjen NIC. €1,500. Të zgjedhura Me qera. në Lagjen NIC, , Prishtinë. 8. Pro RealEstate. Shikoni Listimet. Përshëndetje, unë jam i interesuar për [Shtëpi 202m² me QIRA në Lagjen NIC] Unë jam blerës Unë jam qiramarrës Unë jam agjent të tjera.Rruga elbasanit shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 100 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi ...Sep 22, 2021 · Apartament modern 21 dhjetori pallat 2020 Tirane Shtepi me Qera Data: 22/09/2021 11:28 Post Id: 387592. Pagesa : 400 Euro: Dhoma|Sallon: 1+1 Mobilimi E Mobiluar ... Përditësuar më September 24, 2020 at 10:43 pm . ... Shtepi me qera ne Hajvali afer Step ,, - Hajvalia . 1,750€ 777 0037745584613 Shiko shpalljet. Dërgo ...Jepet shtepi me qera Kopshti Botanik 3+1+2. Ndodhet në katin e 4-rt banim dhe ka sipërfaqe totale 178 m². Organizohet në sallon mjaft të bollshëm me kuzhinë gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Ka pamje të lirë nga Liqeni dhe zona në të cilë ndodhet ju ofron qetësi maksimale.Jepet me qera apartament 2+1+2,apartamenti eshte i mobiluar dhe eshte 84 m2 Apartamenti organizohet nga 1 guzhine e bollshme,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron facalitete te ndrryshme,pallati eshte i vitit 2020 dhe eshte i mire administruar.Shtepi me qera - Qera, Vile per Hostel, Institut, AL25320. Pagesa : 2,000 Euro: Ambjenti: 5+1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 245.00: Kati: 1: Qyteti - Zona ... (njëra prej tyre me oxhak funksional), ambient gatimi, 1 dhomë gjumi dhe një tualet me dritare. • Kati 2: Sipërfaqja 137.9 m2. Përbëhet nga 4 dhoma gjumi, garderobë, tualet ...Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 100 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi private me qera ne tirane ndarje ...Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje.Jepet me qera godine biznesi ne zonen e Kamzes prane karburant "Kastrati".Godina esht 4-kateshe dhe secili kat ka nje sperfaqe prej 330 m2, open space, te cilat lidhen me dy shkalle te brendshme dhe mund te perdoret per biznese te ndryshme si fasoneri dhe te ngjashme me te.SHTEPI NE SHITJE - REZIDENCA ALBA, PRANE PARKUT TE AUTOBUZAVE. Apartament 2+1+2 tualete.sip, 110 M2, Kati 2. Pallat i ri me hipoteke Apartament i pa banuar me pare. 115.000,00 euro.Në katin e 9-të të një pallati 10-katësh, shtepi me qera Selvia , 2+1+2 me sipërfaqe totale 120 m². Zona në të cilën ndodhet është shumë pranë Qendrës së Tiranës. Është totalisht i mobiluar dhe me hapësira mjaft të përshtatshme për familjarë. Gjithashtu keni pranë një gjimnaz dhe një shollë 9-vjecare, linjën e ...Jap-Marr Shtepi me Qera, Tirana, Albania. 8,981 likes · 26 talking about this. Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe info per shtepin qe ju doni te jepni me qeraJepet me qera shtepi private 3+1 e mobiluar me oborr . Siperfaqje 120m2 3 dhoma gjumi +sallon dhe ambjent gatimi kooridor i bollshem,tualet ,verande dhe oborr i gjelberuar,1 vendparkimi brenda oborrit. 25000LEKE 3-muaj parapagim me kontrate 1-vjecare Adresa Unaza e Re ,AstirJap shtepi me qera ne nje ambjent privat,kati i pare.Shtepia ka 3 dhoma gjumi ,2 banjo,aneks,guzhine ,ballkon dhe verande. Shtepi eshte 70% e mobiluar dhe per te interesuarit mund te mobilohet e tera . Ndodhet ne nje lagje te qete dhe ka gjithmone hapesire per parkim. Cmimi eshte i negociushem ne baze te kerkesave dhe pagesave.Jepet kati i dyte dhe i trete i shtepise me qera (me hyrje te vecante nga kati i pare). Shtepia gjendet afer supermarketit " Conad" qe gjendet perball banesave te bardha ne Breg te Diellit. Shtepia ka 180 m2, me ngrohje qenderore ( me pellet) dhe parking te vecante. E pershtatshme per zyre per kompani por edhe per banim. Pran pazarit te ri perball qendres se kurseve te gjuheve te huaja " Abraham Lincoln " ne nje pallat te Ri te vitit 2020 ne katin e parë te banimit mbi Dyqane,Jepet me Qera vetëm për VAJZA " GARZONJERE " 40 m2 Totalisht e mobiluar dhe totalisht e Re. Qeraja eshte 250 mi Lekë ne muaj + 4 muaj parapagim ne fillim si garanci ne rast te ndonje Demi.Përditësuar më September 24, 2020 at 10:43 pm . ... Shtepi me qera ne Hajvali afer Step ,, - Hajvalia . 1,750€ 777 0037745584613 Shiko shpalljet. Dërgo ...Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tiranë, Apartament 1+1, 60 M2, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi,...00 383 44 129 439. Welcome to Our Awesome Real Estate Website. Looking for a dream house to settle? Start with our properties search! Shitje apo Qera. Cfare do Me Qera Për Shitje. Cfare do. Shtepi, Banese apo Lokal.Shtepi me qera në Shqipëri. Guida turistike! Rezervo pushimet verore në vendbanimet më të mira në Shqipëri. Në Rivierën Shqiptare ka shumë vende e plazhe që përbëhen tërësisht nga rëra e bardhë të imët, ujërave të cekëta të ishujve, do te gjeni shtëpi e dhoma me qera, apartamente me pamje nga deti ideale per pushime verore.Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje.Sep 22, 2021 · Apartament modern 21 dhjetori pallat 2020 Tirane Shtepi me Qera Data: 22/09/2021 11:28 Post Id: 387592. Pagesa : 400 Euro: Dhoma|Sallon: 1+1 Mobilimi E Mobiluar ... 2020 . Description. Tek Kompleksi Fiori Di Bosko jepet apartament/zyre me qera, siperfaqe 80 m², kati 2, pallat i ri me ashensor. Organizimi: ambient ndenje dhe gatimi, dhome gjumi, ballkon, koridor, tualet. Jepet bosh, shtruar me parket. Apartamenti jepet per banim ose zyra.Shtepi me qera - Qera, Vile per Hostel, Institut, AL25320. Pagesa : 2,000 Euro: Ambjenti: 5+1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 245.00: Kati: 1: Qyteti - Zona ... (njëra prej tyre me oxhak funksional), ambient gatimi, 1 dhomë gjumi dhe një tualet me dritare. • Kati 2: Sipërfaqja 137.9 m2. Përbëhet nga 4 dhoma gjumi, garderobë, tualet ...Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi me qera 12.2020,kategori Apartamente,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Shtepi me qera vlore offers accommodations in Vlorë, 1 mi from Kuzum Baba and 1.1 mi from Independence Square. With free private parking, the property is 0.8 mi from Vlore Beach and less than 0.6 mi from Plazhi i Vjeter Beach. The apartment features a balcony, 1 bedroom, a living room and a well-equipped kitchen.Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 100 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi private me qera ne tirane ndarje ...jepet apartamenti me qira tipologjia 1+1 , 70m2 kati 2 me ashensor pallat i vitit 2019 rr 5 maji pas qendres concord 350 euro per cdo informacion kontaktoni ne numrin e agjensis imobilare ... Jepet Shtepia me Qera Ne Lagjen Iliria Ne Ferizaj Kati Par Posedon:Sallon,Kuzhin,banjo,Koridor,Garazh,terase Kati dyt Posedon:3dhoma,banjo,koridor,terase Per Mashum Kontaktonj ne Viber +38345506866 Century 21 Future ofron me qera shtepi 2 kateshe me oborr, ne afersi te qendres. Shtepia ka nje siperfaqe prej 90m2, ofrohet e mobiluar dhe ka nje arredim te thjeshte. Oborri ka hapesire te mjaftueshme per parkimin e nje makine. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.Jepet me qera ambient komercial tek Square 21, Arlis. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ne nje kompleks te ndertuar se fundmi, me siperfaqe 300m² eshte open space dhe eshte totalisht fasade xhami. Ambienti ndodhet ne katin 0 & -1 dhe eshte i pershtatshem per lokal, showroom etj.. Ambienti ndodhet brenda ne kompleks. Cmimi 15€/m².Ka apartamente me qera 2+1 dhe 3+1 totalisht te mobiluara. Shtepi me Qera. July 16, 2020 ·. Kemi apartament 1+1 me qera ne Tirane. Na kontaktoni: 0692202341.00 383 44 129 439. Welcome to Our Awesome Real Estate Website. Looking for a dream house to settle? Start with our properties search! Shitje apo Qera. Cfare do Me Qera Për Shitje. Cfare do. Shtepi, Banese apo Lokal.qera, vilë për hostel, institut, tiranë. informacion mbi vilën: • sipërfaqja e vilës: 145.4 m2. • sipërfaqja e truallit: 500 m2. • sipërfaqja e ... Ka apartamente me qera 2+1 dhe 3+1 totalisht te mobiluara. Shtepi me Qera. July 16, 2020 ·. Kemi apartament 1+1 me qera ne Tirane. Na kontaktoni: 0692202341.Mar 23, 2022 · Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 100 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera durres shtepi me qera ne kamez shtepi private me qera ne tirane ndarje ... Shtepi me qera - Qera, Vile per Hostel, Institut, AL25320. Pagesa : 2,000 Euro: Ambjenti: 5+1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 245.00: Kati: 1: Qyteti - Zona ... (njëra prej tyre me oxhak funksional), ambient gatimi, 1 dhomë gjumi dhe një tualet me dritare. • Kati 2: Sipërfaqja 137.9 m2. Përbëhet nga 4 dhoma gjumi, garderobë, tualet ...Rruga Myslym Shyri ,ne nje zone shume te qete jepet me qera kati I kater I nje vile ,1+1,80m2 ,I mobiluar ne menyre komode.Aparatmenti organizohet ne ambjent ndenje dhe ngrenie,1 dhome gjumi me krevat dopio dhe 1 tualet.Ne cmimim perfshihet uji dhe interneti.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare. Çmimi 350 ...Zoti Soreca, dilni nga rezidenca ku jetoni sot, apo nga vila "Vlahutin" nëse jetoni aty e që paguhet me paret e qytetarëve europianë. I themi z. ambasador të heqë dorë për ca kohë nga kostumi i diplomatit, nga privilegjet, nga Rogneri dhe ish-Sheratoni dhe të marrë një shtëpi me qera.Jepet me qera apartament 2+1+2,apartamenti eshte i mobiluar dhe eshte 84 m2 Apartamenti organizohet nga 1 guzhine e bollshme,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron facalitete te ndrryshme,pallati eshte i vitit 2020 dhe eshte i mire administruar.( me shume me pelqen te qendroj ne shtepi se sa te dal mbremjeve) Jetoj ne nje shtepi te vogel ( me qera ) prane motres time . Do thoni ju pse se ke blere nje shtepi? Kam menduar te invesoj parat qe do blija shtepine ne biznesin tim @rosebyrozanaradi_casual 🥀 @rosebyrozanaradi_ por kjo nuk do te thote qe duke qene se jam me qera mos te kem ...Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi me qera 12.2020,kategori Apartamente,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 100 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi private me qera ne tirane ndarje ...Blej, shit dhe merr me qera banesa, shtëpi, vila, dhoma, tokë, baraka dhe garazha si dhe kërko cimer/e në gjithë Kosovën.. Shikoni listimet tona të shtëpive, banesave dhe objekteve të ndryshme afariste dhe gjeni ofertat më të mira me çmimet më të volitshme për pasuri të pa luajtshme dhe zgjedh atë që ju përshtatet për të nisur një jetë të re në të.Jepet shtepi me qera ne Bllok , me sipërfaqe 95 m², qe lidhet shume mire me zonat e tjera te qytetit per sherbimin publik. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt të një pallati të ri dhe cilësor. Ka sistem ngrohje/ftohje me kondicioner dhe është totalisht i arreduar.Pernenat 27 Gusht, 2020 1970. Kerkoj Shtepi me qera. Pershendetje,nese mund te me ndihmoni kerkoj nje shtepi me qera deri ne 150 mij lek te vjetra per tre goca ne tirane nga qytet studenti ose tregu elektrik ose ne ndonje vend afer ketyre Faleminderit shume. Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar Identifikohu.Shtëpi me 3 dhoma gjumi në shitje në Çagllavicë - Lagjja Jonë. €255,000. Të zgjedhura Ne shitje. Lagjja Jonë, , Prishtinë. 6. TOPIA Real Estate. Shikoni Listimet. Përshëndetje, unë jam i interesuar për [Shtëpi me 3 dhoma gjumi në shitje në Çagllavicë - Lagjja Jonë] Unë jam blerës Unë jam qiramarrës Unë jam agjent ...Jepet me qera ambient komercial tek Square 21, Arlis. Ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ne nje kompleks te ndertuar se fundmi, me siperfaqe 300m² eshte open space dhe eshte totalisht fasade xhami. Ambienti ndodhet ne katin 0 & -1 dhe eshte i pershtatshem per lokal, showroom etj.. Ambienti ndodhet brenda ne kompleks. Cmimi 15€/m².2 Kapanone me qera, Afer Fllakes Durres. 2 Kapanone me qera, Afer Fllakes Durres. 1400+1400 m2. 38 000 €.Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi private me qera 2020 ferizaj,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Shtepi me qera vlore dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 100 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi private me qera ...Jepet me qera ose ne shitje shtepi private 3 kateshe tek mbikalimi i Saukut te Vjeter. Shtepia ka 2 kate banimi (kati i dyte dhe i trete) dhe kati i pare me 2 garazhe, si dhe nje oborr te bollshem. Shtepia eshte e perbere nga 5 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhina, 2 banjo dhe 5 ballkone (secila dhome ka ballkonin e vet). Cdo dhome eshte e shtruar ne laminat. Zona eshte shume e qete dhe ajri i ...Jan 27, 2019 · Shtepi me qera ne ferizaj 2020 dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera 200 lek shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje garsoniere me qera tirane shtepi me qera ne kamez shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera durres shtepi ... Apartament 2+1 me mobilim modern per qera.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri i pozicionuar ne nje nga zonat me te bukura te rivieres.Apartamenti ka nje standart te larte arredimi dhe nje pamje fantastike.Apartamenti perbehet nga nje sallon i madhe me nje dritare te madhe panoramike,ambjent ndenjeje ambjent ngrenie,guzhin 2 dhoma gjumi dhe nje tualet modern me hidromasazh,si ...Shtepi me qera tek ysberisht kombinat selite tirane dhe apartamente me qera. Okazione me te fundit per kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera yzberisht konvikt privat 21 dhjetori gazonjere me qera 100 lek apartament bosh qytet studenti shtepi me qera elbasan shtepi me qera nje ditore shtepi me qera tek fresku shtepi me qera komuna e ..."Banues me qerà në një shtëpi në Zvicer" Në katin përdhësë banojnë shqiptarë. Në katin e dytë turq. Në nënkulm banojnë zviceran. Një ditë shtëpia në mes të ditës digjet si edhe të gjith banuesit në të. Kush nga këto mbetet gjallë? Pergjigje: Zviceranët sepse kan qen në punë.Keshilloj me poshte disa nga motoret e kerkimit per shtepia dhe apartamenteve me qera ne mbare gjermanine, si nga privatet dhe nga agjensite. Immobilienscout24 shquhet ne gjermani per ofertat e gjera te shtepiave dhe thjeshtesia ne gjetje. Keshillohet rregjistrimi. Wohnungsboerse per oferta direkte nga privati te privati.Pernenat 12 Tetor, 2020 102. Shtepi me qera. Do e publikosh te lutem .. kerkoj nje shtepi me qera ne Ali Dem - ose tregu elektirik. 1+1 deri n 250-280 mije lek. Për të lënë një koment ju duhet të jeni regjistruar Identifikohu. Llogaritje. Pesha ideale. Ditët e ovulimit. Dita e lindjes.Jepet me qera ambinet biznesi + shtepi private ne zonen e ish kenetes lagja 17 ne Durres. Ambineti biznesit Ka siperfaqe 300 m2 dhe eshte organizuar ne open space. Shtepia private eshte e organizuar ne 2+1+ tualet me siperfaqe 100 m2. Ambineti eshte i rrethuar nga toke me siperfaqe 800 m2. Per me teper informacion ose nje shoqerim ne prone ju lutem na kontaktoni.📣Jepet shtepi me qera . 👉🏻Shtepia ka nje siperfaqe prej 80 m2. 👉🏻E organizuar ne 1+1 shtepia ofron: •Sallon •Kuzhine •Dhome gjumi •Ballkon. 🔅Nodhet ne katin e dyte te nje vile . 🔅Ofron komoditet si dhe çdo fasilitet prane. 🔅Ofron edhe vend parkimi ne oborrin e shtepise. 📲Per me teper informacion ju mirepresim te kontaktoni ne numrin tone te telefonit!Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 107 m² 750 Euro (Rruga e Kosovarëve) (Rruga e Kosovarëve) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1 Hene, 13 Janar, 2020: Jepet me qera apartament sp 110 m2 (Tirane) (ka foto) - Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1: Merkure, 08 Janar, 2020Shtepi me Qera dhe Shtepi Ne Shitje Tirane. Gazetacelesi.al DA: 19 PA: 40 MOZ Rank: 59. SHTEPI ME QERA - NE QENDER TE TIRANES, TEK 9 KATESHET, Ne pallat te ri, jepet me qera 1+1, 74 M2, kati 9, ashensor, 2 ballkone (nga Lindja dhe Perendimi), e kompletuar me kushte bashkohore te kohes, kondicioner; Çmimi me agjensi 370,00 euro.Jepen apartamente me qera ditore ne Tirane, prane qendres. Ambientet jane komode, me mobilje moderne dhe te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme; kondicioner, televizor, internet, etj. Cmimet variojne 4500 - 8200 lek/nata ose 36 - 67 euro/nata. Per me shume informacion ose rezervime: Tel +355 698801181 Instagram: @choosebalkansqera, vilë për hostel, institut, tiranë. informacion mbi vilën: • sipërfaqja e vilës: 145.4 m2. • sipërfaqja e truallit: 500 m2. • sipërfaqja e ... 00 383 44 129 439. Welcome to Our Awesome Real Estate Website. Looking for a dream house to settle? Start with our properties search! Shitje apo Qera. Cfare do Me Qera Për Shitje. Cfare do. Shtepi, Banese apo Lokal.Jepet kati i dyte dhe i trete i shtepise me qera (me hyrje te vecante nga kati i pare). Shtepia gjendet afer supermarketit " Conad" qe gjendet perball banesave te bardha ne Breg te Diellit. Shtepia ka 180 m2, me ngrohje qenderore ( me pellet) dhe parking te vecante. E pershtatshme per zyre per kompani por edhe per banim. Shtepi me qera tek ysberisht kombinat selite tirane dhe apartamente me qera. Okazione me te fundit per kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera yzberisht konvikt privat 21 dhjetori gazonjere me qera 100 lek apartament bosh qytet studenti shtepi me qera elbasan shtepi me qera nje ditore shtepi me qera tek fresku shtepi me qera komuna e ...Prona Okazion, Apartamente, Vila, Shtepi, magazina, Dyqane, zyra, Toka, Trualle, Cmime te lira, Okazione pronash, Ara bujqesore,Shtepi me qera tek ysberisht kombinat selite tirane dhe apartamente me qera. Okazione me te fundit per kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera yzberisht konvikt privat 21 dhjetori gazonjere me qera 100 lek apartament bosh qytet studenti shtepi me qera elbasan shtepi me qera nje ditore shtepi me qera tek fresku shtepi me qera komuna e ...Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi me qera te 2020,kategori Shtëpi,ose vendndodhje Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Kodi i pronës: 9739282. Leshohet me qera 3+1 lagja e re. Cmimi 300€ / muaj. Publikuar së pari: 25/05/2020. Përditësuar së fundmi: 26/05/2020. Kodi i pronës: 9739282.Pernenat 13 Maj, 2020 166. Kerkoj Shtepi me qera. Pershendetje nena, uroj te jeni mire sebashku me femijet tuaj. Me duhet nje shtepi me qera 1+1 ne Tirane. Ju lutem nese keni ose njihni dike, komentoni dhe ju shkruaj une.dhe apartamente me qera. Okazione me te fundit per garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera ne astir shtepi me qera te lira ne tirane kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera yzberisht konvikt privat 21 dhjetori shtepi me qera elbasan shtepi me qera tek fresku shtepi me qera ne paskuqanLocated in Elbasan, Shtepi me qera provides a garden. At the guest house, rooms include a terrace. Every room is fitted with a private bathroom with a bidet, bathrobes and slippers. All units at Shtepi me qera include air conditioning and a wardrobe. Tirana is 33 km from the accommodation, while Berat is 46 km away.Pran pazarit te ri perball qendres se kurseve te gjuheve te huaja " Abraham Lincoln " ne nje pallat te Ri te vitit 2020 ne katin e parë te banimit mbi Dyqane,Jepet me Qera vetëm për VAJZA " GARZONJERE " 40 m2 Totalisht e mobiluar dhe totalisht e Re. Qeraja eshte 250 mi Lekë ne muaj + 4 muaj parapagim ne fillim si garanci ne rast te ndonje Demi.📣Jepet shtepi me qera . 👉🏻Shtepia ka nje siperfaqe prej 80 m2. 👉🏻E organizuar ne 1+1 shtepia ofron: •Sallon •Kuzhine •Dhome gjumi •Ballkon. 🔅Nodhet ne katin e dyte te nje vile . 🔅Ofron komoditet si dhe çdo fasilitet prane. 🔅Ofron edhe vend parkimi ne oborrin e shtepise. 📲Per me teper informacion ju mirepresim te kontaktoni ne numrin tone te telefonit!Apartament me Qera mujore.Tipi apartamentit 1+1 sip 86 m2.Apartamenti eshte i arreduar me se miri dhe me mobilim cilesore ku nuk mungon asgje.Vendndodhja ne Skele qender te Vlores ngjitur me Hotel Partner pran Stadiumit.Apartamenti jepet me afat te gjate me kontrat mbi 1- vite.Cmimi 250 € ne muaj.Per me teper Cel.+355694477191 Whats app viber.Jepet shtepi me qera Kopshti Botanik 3+1+2. Ndodhet në katin e 4-rt banim dhe ka sipërfaqe totale 178 m². Organizohet në sallon mjaft të bollshëm me kuzhinë gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe tre ballkone. Ka pamje të lirë nga Liqeni dhe zona në të cilë ndodhet ju ofron qetësi maksimale.©2020 Perla Real Estate Tirane Albania - Perla Real Estate | Apartament me qera | Apartamente ne shitje | Shtepi me qera | Shtepi ne shitje | Vleresim prone 0674074444qera, vilë për hostel, institut, tiranë. informacion mbi vilën: • sipërfaqja e vilës: 145.4 m2. • sipërfaqja e truallit: 500 m2. • sipërfaqja e ... Jepet me qera apartament 2+1+2,apartamenti eshte i mobiluar dhe eshte 84 m2 Apartamenti organizohet nga 1 guzhine e bollshme,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron facalitete te ndrryshme,pallati eshte i vitit 2020 dhe eshte i mire administruar.Shtepi me Qera dhe Shtepi Ne Shitje Tirane. Gazetacelesi.al DA: 19 PA: 40 MOZ Rank: 59. SHTEPI ME QERA - NE QENDER TE TIRANES, TEK 9 KATESHET, Ne pallat te ri, jepet me qera 1+1, 74 M2, kati 9, ashensor, 2 ballkone (nga Lindja dhe Perendimi), e kompletuar me kushte bashkohore te kohes, kondicioner; Çmimi me agjensi 370,00 euro.Jap shtepi me qera ne nje ambjent privat,kati i pare.Shtepia ka 3 dhoma gjumi ,2 banjo,aneks,guzhine ,ballkon dhe verande. Shtepi eshte 70% e mobiluar dhe per te interesuarit mund te mobilohet e tera . Ndodhet ne nje lagje te qete dhe ka gjithmone hapesire per parkim. Cmimi eshte i negociushem ne baze te kerkesave dhe pagesave.Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tiranë, Apartament 1+1, 60 M2, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi,...dhe apartamente me qera. Okazione me te fundit per garsoniere me qera 100 mij lek shtepi me qera ne astir shtepi me qera te lira ne tirane kerkoj nje vajze per ndarje qeraje shtepi me qera shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera vlore per familjare shtepi me qera yzberisht konvikt privat 21 dhjetori shtepi me qera elbasan shtepi me qera tek fresku shtepi me qera ne paskuqan( me shume me pelqen te qendroj ne shtepi se sa te dal mbremjeve) Jetoj ne nje shtepi te vogel ( me qera ) prane motres time . Do thoni ju pse se ke blere nje shtepi? Kam menduar te invesoj parat qe do blija shtepine ne biznesin tim @rosebyrozanaradi_casual 🥀 @rosebyrozanaradi_ por kjo nuk do te thote qe duke qene se jam me qera mos te kem ...Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje.Shtëpi me qira në lagjen Marigona Residence. €900. Të zgjedhura Me qera. në lagjen Marigona Residence, , Prishtinë. 10. TOPIA Real Estate. Shikoni Listimet. Përshëndetje, unë jam i interesuar për [Shtëpi me qira në lagjen Marigona Residence] Unë jam blerës Unë jam qiramarrës Unë jam agjent të tjera.Ka apartamente me qera 2+1 dhe 3+1 totalisht te mobiluara. Shtepi me Qera. July 16, 2020 ·. Kemi apartament 1+1 me qera ne Tirane. Na kontaktoni: 0692202341.Prona-dhe apartamente me qera. Shtepi me cmime te lira 2022 kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik gazonjere me qera tirane konvikt privat 21 dhjetori shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera yzberisht apartamente me qera shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera tirane te nentereza 200 mije leke shtepi me qera pa agjensi kodra e diellit tirane shtepi me qera rruga e elbasanit.jepet me qira shtëpi private 1+1 e mobiluar ne porcelan me çmimin 20.000 lekë në muaj morina real estate ... creating opportunities ...Shtepi me qera - Qera, Vile per Hostel, Institut, AL25320. Pagesa : 2,000 Euro: Ambjenti: 5+1 Gjendja E Mobiluar: Siperfaqa: 245.00: Kati: 1: Qyteti - Zona ... (njëra prej tyre me oxhak funksional), ambient gatimi, 1 dhomë gjumi dhe një tualet me dritare. • Kati 2: Sipërfaqja 137.9 m2. Përbëhet nga 4 dhoma gjumi, garderobë, tualet ...Shtepi ne shitje , shtepi me qera nga Homeland Real Estate. Shtepi ne shitje , shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni. Na kontaktoni në cdo kohë, skuadra jonë do ju ...Jan 27, 2019 · Shtepi me qera ne ferizaj 2020 dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera 200 lek shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje garsoniere me qera tirane shtepi me qera ne kamez shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera durres shtepi ... Jepet shtepi me qera ne Bllok , me sipërfaqe 95 m², qe lidhet shume mire me zonat e tjera te qytetit per sherbimin publik. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-rt të një pallati të ri dhe cilësor. Ka sistem ngrohje/ftohje me kondicioner dhe është totalisht i arreduar.Jepet me qera apartament 1+1me ashensor me mobilim te kompletuar dhe modern te kompletuar ne Rezidencen Platea Rruga Dalip Topi pran Restorant Qesarakes Ky Ndodhet ne Residencen Platea ku ka dy rrug dalje nj rrug qe te con ne zonen e feskut dhe rruga dalip topi qe ka me pak trafik .Shtepi me qera Ditore. Featured. Apartament ultra modern me qera ditore ne Tirane. 1 95 m. Lek 4.500,00. Add to Favorites. Shto në listën e krahasimit. Shtepi me qera Ditore.Featuring accommodation with a balcony, Shtepi Me qera Fier is set in Fier. The property is 30 km from Vlorë and free private parking is featured. This air-conditioned holiday home is fitted with 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. Berat is 33 km from the holiday home, while Spille is 41 km away.Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Shtepi me qera fresku gusht 2020,kategori Shtëpi,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.Eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenje+guzhine,1 sallon te madh qe ben ndarjen e dhomave ,1 tualet , verande dhe lulishte.Shtepia kufizohet nga nje truall i gjelberuar me sip 890 m2 dhe ka nje magazine 15 m2.ADRESA : Rruga maminasit 7 kilometra duke ikur per ne Gjirin e Lalzit.INFO:0695300573Shtepi ne shitje , shtepi me qera nga Homeland Real Estate. Shtepi ne shitje , shtepi me qera , prona te tjera per shitje dhe me qira, konsulencë financiare, ndërmjetësim, vlerësim prone, asistencë ligjore e shumë shërbime të tjera që ne ju ofrojmë derisa ju të gjeni atë që kërkoni. Na kontaktoni në cdo kohë, skuadra jonë do ju ...Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje.Apartament 2+1 me mobilim modern per qera.Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri i pozicionuar ne nje nga zonat me te bukura te rivieres.Apartamenti ka nje standart te larte arredimi dhe nje pamje fantastike.Apartamenti perbehet nga nje sallon i madhe me nje dritare te madhe panoramike,ambjent ndenjeje ambjent ngrenie,guzhin 2 dhoma gjumi dhe nje tualet modern me hidromasazh,si ...Prona-shtepi me qera. Shtepi me qera dhe apartamente me qera. Shtepi me cmime te lira 2022 kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik gazonjere me qera tirane konvikt privat 21 dhjetori shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera yzberisht apartamente me qera shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera tirane te nentereza 200 mije leke shtepi me qera pa agjensi kodra e diellit tirane ... Prona Okazion, Apartamente, Vila, Shtepi, magazina, Dyqane, zyra, Toka, Trualle, Cmime te lira, Okazione pronash, Ara bujqesore,Përditësuar së fundmi: 07/05/2020 ; Kodi i ... Leshohet me qera Cmimi 450 $/ muaj Shtepi me 6 dhoma, kuzhine, dhe 3 banjo, ballkon, tarace. Publikuar së pari: 06/05/2020; Përditësuar së fundmi: 07/05/2020 ; Kodi i pronës: 9671877 ; Karakteristikat e pronës ...jepet apartamenti me qira tipologjia 1+1 , 70m2 kati 2 me ashensor pallat i vitit 2019 rr 5 maji pas qendres concord 350 euro per cdo informacion kontaktoni ne numrin e agjensis imobilare ...Blej, shit dhe merr me qera banesa, shtëpi, vila, dhoma, tokë, baraka dhe garazha si dhe kërko cimer/e në gjithë Kosovën.. Shikoni listimet tona të shtëpive, banesave dhe objekteve të ndryshme afariste dhe gjeni ofertat më të mira me çmimet më të volitshme për pasuri të pa luajtshme dhe zgjedh atë që ju përshtatet për të nisur një jetë të re në të.Shtepi me qera dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 100 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera rruga don bosko shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi private me qera ne tirane ndarje ...Oct 12, 2020 · Pernenat 12 Tetor, 2020 102. Shtepi me qera. Do e publikosh te lutem .. kerkoj nje shtepi me qera ne Ali Dem – ose tregu elektirik. 1+1 deri n 250-280 mije lek. jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e astirit. apartamenti poziocionohet ne katin e pare te nje pallati te ri. organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare si dhe nje ballkon. jepet total...Apartamente per shitje ne Vlore,Apartament me qera ne Vlore,Tirane,Sarande,Orikume,Radhime,Dhermi,Himare.Agjensi Imobiliare,Shtepi pushimi,Vila,Troje.Century 21 Future ofron me qera shtepi 2 kateshe me oborr, ne afersi te qendres. Shtepia ka nje siperfaqe prej 90m2, ofrohet e mobiluar dhe ka nje arredim te thjeshte. Oborri ka hapesire te mjaftueshme per parkimin e nje makine. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.Prona-dhe apartamente me qera. Shtepi me cmime te lira 2022 kerkoj nje vajze per ndarje qeraje tregu elektrik gazonjere me qera tirane konvikt privat 21 dhjetori shtepi me qera te lira ne tirane shtepi me qera yzberisht apartamente me qera shtepi me qera 150 mij leke shtepi me qera tirane te nentereza 200 mije leke shtepi me qera pa agjensi kodra e diellit tirane shtepi me qera rruga e elbasanit.Jepet me qera Sarande, shtepi me qera ne Sarande, apartament me qera ne Sarande. Informacione per prona me qera ne Sarande. Rezervime Suvenire. 0 . Lajme; Destinacione; Historiku; Shërbime; ... 2020-07 07:57 Jepet me qira ose Shitet truall për Biznes pranë Urës së Gajdarit (Hyrje të Sarandës) ...Rruga Myslym Shyri ,ne nje zone shume te qete jepet me qera kati I kater I nje vile ,1+1,80m2 ,I mobiluar ne menyre komode.Aparatmenti organizohet ne ambjent ndenje dhe ngrenie,1 dhome gjumi me krevat dopio dhe 1 tualet.Ne cmimim perfshihet uji dhe interneti.Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per marreveshje 1 vjeçare. Çmimi 350 ...1 day ago · Gazeta online sot dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Jap Garsonire me qera (Rruga Kuvajt) (ka foto) 13,000 LEK. jepet me qera garsonjere totalisht e mobiluar (Jordan Misja ) Shtepi me qera ne Tirane. Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve. 000 Euro. Adresa: Rr. Kodi i pronës: 9739282. Leshohet me qera 3+1 lagja e re. Cmimi 300€ / muaj. Publikuar së pari: 25/05/2020. Përditësuar së fundmi: 26/05/2020. Kodi i pronës: 9739282.Jap-Marr Shtepi me Qera, Tiranë, Shqipëri. 8 954 pëlqime · 26 po flasin në lidhje me këtë. Mund te gjeni ne faqe info per shtepi me qera ose mund te postoni ne faqe info per shtepin qe ju doni te...Shtepi me qera ne ferizaj 2020 dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 100 mij lek shtepi me qera 200 lek shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje garsoniere me qera tirane shtepi me qera ne kamez shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera durres shtepi ...165 Euro - Shtepi Me Qera Ne Tirane 2+1 E Mobiluar . Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo, Tirane - Jepet Shtepi me qera e cila ndodhet ne Tirane ne zonen e "Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo", Km nga qendra, Kjo Shtepi me qera ndodhet ne katin e 6 dhe ka nje siperfaqe prej 100 m2, Ambjenti 2+1 E Mobiluar ... Shtëpi me 3 dhoma gjumi në shitje në Çagllavicë - Lagjja Jonë. €255,000. Të zgjedhura Ne shitje. Lagjja Jonë, , Prishtinë. 6. TOPIA Real Estate. Shikoni Listimet. Përshëndetje, unë jam i interesuar për [Shtëpi me 3 dhoma gjumi në shitje në Çagllavicë - Lagjja Jonë] Unë jam blerës Unë jam qiramarrës Unë jam agjent ...Apartament modern me qera ne Sarande. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi me kondicioner sallon me guzhin dy banjo dhe ballkon me pamje nga deti ku munde te shijoni magjin e Jonit.Njera nga dhomat e gjumit eshte e mobiluar me krevat dopio dhe kondicioner ndersa dhoma tjeter ka dy krevata tek dhe kondicioner,ne total apartamenti ka kapacitet per 5 persona. Guzhina eshte e paisur me te gjith ...Në katin e 9-të të një pallati 10-katësh, shtepi me qera Selvia , 2+1+2 me sipërfaqe totale 120 m². Zona në të cilën ndodhet është shumë pranë Qendrës së Tiranës. Është totalisht i mobiluar dhe me hapësira mjaft të përshtatshme për familjarë. Gjithashtu keni pranë një gjimnaz dhe një shollë 9-vjecare, linjën e ...Pernenat 27 Gusht, 2020 556. Shtepi me qera Londer. Anonim te lutem. Pershendetje te gjitha nenave . Me falni jam pak jash teme por a mundet dikush nga nenat qe jetojn ne londer te me ndihmoj qe te gjej nje faqe qe ofron shtepi me qera ne Londer qe ka cemime pak me ekonomike nga faqet qe shof ne google . Ju falenderoj shume .📣Jepet shtepi me qera . 👉🏻Shtepia ka nje siperfaqe prej 80 m2. 👉🏻E organizuar ne 1+1 shtepia ofron: •Sallon •Kuzhine •Dhome gjumi •Ballkon. 🔅Nodhet ne katin e dyte te nje vile . 🔅Ofron komoditet si dhe çdo fasilitet prane. 🔅Ofron edhe vend parkimi ne oborrin e shtepise. 📲Per me teper informacion ju mirepresim te kontaktoni ne numrin tone te telefonit!Shtepi me qera vlore dhe oferta per apartamente me qera ne Tirane 2022. Ne NjoftimeFalas do te gjeni ofertat me te reja me cmime te lira kerkoj vajze per ndarje qeraje shtepi me qera 200 lek shtepi me qera 100 mij lek garsoniere me qera tirane shtepi me qera rruga don bosko ndarje qeraje shtepi me qera durres shtepi me qera ne tirane ndarje qeraje shtepi me qera ne kamez shtepi private me qera ...120 m². 2 camere da letto. 1 bagno. 6 ospiti. Vedi tutti. Collocata a 25 minuti a piedi dai Skenduli House a Sarandë, Center offre un alloggio con una cucina. Gli ospiti hanno il Wi-Fi gratuito nelle camere. I luoghi di interesse nelle vicinanze di questa casa vacanza sono Mango Beach e Nicolae Iorga's Bust. La villa dista 1.7 km dal Market ...Jepet shtepi me qera te Kopshti Botanik 2+1+2 perfshire parkim ne cmim! Ndodhet në katin e 3 banim , pallat i ri me ashensor dhe ka sipërfaqe totale 94 m². Organizohet në sallon mjaft të bollshëm me kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Zona në të cilë ndodhet ju ofron qetësi maksimale.Jepet me qera Shtepi Private 2+1, Vollga, Durres. Afer Hotel Arvit, 200m larg Detit. Shtepi private 1 kateshe. E mobiluar. Vend parkim. Cmimi: 350 Euro. Per me shume informacion na kontaktoni +355 67 38 66 666 +355 67 20 69 166. Ju Mirepresim! Karakteristika të pronës. ngrohje me gaz ballkonKemi kenaqesine per tju ofrouar per Qera kete shtepi te sapo ndertuar me vendodhje ne Tirane.Siperfaqa e baneses qe jepet me qira eshte rreth 196m2 dhe perbehet nga 3 dhoma te shtruara me parket,2 tualete,2 ballkone,1 soggiorno,1 kuzhine te re te kompletuar,2 koridore.Ne banese jane instaluar gjithashtu Linja Telefonike si dhe Interneti.Behet fjale per katin e pare te nje shtepie 2-kateshe.Featuring accommodation with a balcony, Shtepi Me qera Fier is set in Fier. The property is 30 km from Vlorë and free private parking is featured. This air-conditioned holiday home is fitted with 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. Berat is 33 km from the holiday home, while Spille is 41 km away.Jepet me qera Sarande, shtepi me qera ne Sarande, apartament me qera ne Sarande. Informacione per prona me qera ne Sarande. Rezervime Suvenire. 0 . Lajme; Destinacione; Historiku; Shërbime; ... 2020-07 07:57 Jepet me qira ose Shitet truall për Biznes pranë Urës së Gajdarit (Hyrje të Sarandës) ...Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma Tiranë, Apartament 1+1, 60 M2, kati 5, totali i kateve 6, 1 banjo, ambjent gatimi, sallon ndenje, ngrohje/ftohje, 1 dhome gjumi,... Ost_